Značky, ktoré reprezentujeme

ReyBag je slovenská značka školských tašiek pre prváčikov, za ktorou stojí naša rodinná firma. Na slovenskom trhu pôsobí už 5 rokov a neustále sa rozrastá. Prečítajte si viac o príbehu tejto značky: https://www.reybag.sk/nas-pribeh.xhtml

ARS UNA pôsobí na trhu už takmer 3 dekády. Ich začiatky sú spojené s predajom pohľadníc a neskôr sa zamerali na školské potreby, s ktorými sa im na trhu veľmi darí. V ponuke majú licencované motívy a množstvo vlastných dizajnov. Ich školské potreby sú špecifické nielen pekným dizajnom, ale aj skutočnou kvalitou. Svoje produkty starostlivo testujú a svoje produkty vyvíjajú iba v spolupráci s najlepšími fabrikami.

S ARS UNA spolupracujeme už 12 rokov a obľubujeme ich charakteristický rukopis. Pred pár rokmi zaradili do sortiemntu zdravé fľaše, ktoré sú čoraz populárnejšie. Školské batohy a aktovky ARS UNA majú kvalitné prepracovanie, anatomické tvarovanie a spĺňajú tak požiadavky pre zdravie detí. 

Sme oficiálnym distribútorom značky ARS UNA na Slovenksu. Všetky ich produkty si môžete popozerať a nakúpiť  v našich predjniach.

Belmil je jediná značka školských tašiek, ktorá je vyrobená v Európe (Srbsku). Vyrábajú tašky vo fabrike, ktorú vlastní rodinná firma s viac ako 50-ročnými skúsenosťami na trhu. Vyrábajú školské aktovky, ktoré sú vhodné pre žiakov 1. ročníka. Všetky majú ergonomicky alebo anatomicky vypracovanú chrbtovú časť  a špeciálny sieťovaný materiál pre maximálne vetranie detského chrbátika. Školské tašky vyhovujú slovenským aj európskym normám.Tašky BELMIL sú trochu nižšie a oveľa lahšie ako ostatné školské tašky.

Lizzy Card je maďarský výrobca školských tašiek a papierových produktov. Pôsobia na trhu viac ako 30 rokov. 

 

Ambar je portugalský výrobca papierových produktov, z ktorých mnoho v našej predajni nájdete.

Street je slovinská značka cenovo dostupnejších batohov, avšak ich kvalita je aj napriek tomu veľmi vysoká.