Škola Kancelária Kreatív

O spoločnosti

 

Profesionalita, kvalita a spoľahlivosť 

Rodinná firma Mira Office s.r.o. bola založená v roku 2007. Zaoberáme sa veľkoobchodným predajom školských , kancelárskych a kreatívnych potrieb.

Zásobujeme papiernictvá, veľkoobchody a iné špecializované obchody na celom území Slovenska. Od 2014 sme prítomný aj na maďarskom trhu. 

Našou víziou je uspokojiť Vaše požiadavky a vyhľadať to najlepšie riešenie pre Vás. Poradíme Vám pri výbere jednotlivých produktov, náš tím má dlhoročné skúsenosti s ponúkaným sortimentom.

Naším poslaním je nájsť tie najnovšie trendy z medzinárodných výstav, ktoré ešte nie sú na našom trhu a následne ich prezentovať a umiestniť v predajniach našich zákazníkov.

Spolupracujeme s veľkoobchodmi a maloobchodmi z celého Slovenska už dlhé roky. Náš sortiment sa snažíme rozširovať aby sme uspokojili Vaše potreby. Momentálne máme viac ako 7 000 položiek, čo sa rozširuje každý deň.

V 2016 sme uvádzali novú, vlastnú značku školských tašiek a školských potrieb na trhu. Dlhoročné skúsenosti, nadobudnuté poznatky, kreativita a túžba po napredovaní vyvrcholili do vzniku vlastne značky, ktorej sme dali meno „Reybag“. 

Chcete sa stať predajcom značky ReyBag? Kontaktujte nás!

Vlastná stránka značky: www.reybag.sk 

 

 

.

Sídlo spoločnosti a centrálny sklad sa nachádza v Želiezovciach. Pre firmy a konečných zákazníkov prevádzkujeme diskontnú predajňu so skladom v Leviciach. Ďalej prevádzkujeme vlastný maloobchod vo Zvolene.

V roku 2013 sme získali prestížny certifikát dôveryhodnosti. Naša firma prešla nezávislým hodnotením firiem nadnárodnej skupiny Bisnode, ktorá patrí medzi vedúcich európskych poskytovateľov obchodných informácií. Získaný certifikát A radí našu spoločnosť medzi stabilné, seriózne a spoľahlivé firmy, ktoré si plnia všetky záväzky a povinnosti voči obchodným partnerom i štátu. Je potvrdením pevnej pozície našej firmy na trhu, jej dôveryhodnosti, stability a serióznosti. Toto ocenenie nás zaraďuje medzi spoločnosti, s ktorými je bezpečné obchodovať a zároveň potvrdzuje, že si plníme všetky svoje záväzky aj v tvrdom konkurenčnom prostredí.

Uzatvorené zmluvy:

-Kamerový systém

-Regálový systém

 

Získanie certifikátu je pre nás zároveň záväzkom si túto pozíciu nielen udržať, ale stále sa zlepšovať a napredovať.