Škola Kancelária Kreatív

O spoločnosti

 

Profesionalita, kvalita a spoľahlivosť 

 

Sme rodinná firma MIRA OFFICE s.r.o. s dlhoročnou tradíciou vo veľkoobchodnom predaji školských, kancelárskych a kreatívnych potrieb. Od nášho založenia v roku 2007 sme sa stali popredným dodávateľom na trhu a získali si dôveru mnohých spokojných zákazníkov. S našimi kvalitnými produkty a profesionálnym prístupom sme si vybudovali pevné postavenie na trhu a stále sa snažíme posúvať vpred a inovovať.

 

Naša spoločnosť je zameraná na výrobu a distribúciu kvalitných školských a kancelárskych potrieb. Máme široký sortiment produktov, ktoré sú prispôsobené potrebám a požiadavkám našich zákazníkov. Sme hrdí na našu profesionálnu a odbornú prípravu nášho tímu, ktorý sa neustále vzdeláva a sleduje najnovšie trendy v oblasti školstva, kancelárskych príslušenstiev a kreatívnych materiálov.

Veríme v hodnoty ako kvalita, spoľahlivosť a odbornosť. Snažíme sa budovať dlhodobé a pevné vzťahy so všetkými našimi zákazníkmi a partnermi. Naša snaha je poskytovať vám len to najlepšie a spĺňať vaše očakávania.

 

Okrem výroby a distribúcie vlastných značiek školských tašiek ReyBag a školských a kancelárskych potrieb, sme tiež výhradnými distribútormi viacerých európskych značiek, ako sú ARS UNA, BELMIL, MITAMA a ďalší. Ponúkame aj široký výber neznačkového sortimentu, ktorý spĺňa vysoké kritéria kvality a bezpečnosti.

Naša spoločnosť dbá na etické obchodovanie, zodpovedný prístup k životnému prostrediu a dodržiavanie pracovných noriem. Sme hrdí na to, že sa angažujeme v komunitných projektoch a podporujeme rôzne charitatívne organizácie.

Spolupracujeme s veľkoobchodmi a maloobchodmi z celého Slovenska už dlhé roky. Náš sortiment sa snažíme rozširovať aby sme uspokojili Vaše potreby. Momentálne máme viac ako 10 000 položiek, čo sa rozširuje každý deň.

 

Sídlo spoločnosti a centrálny sklad sa nachádza v Želiezovciach. Pre firmy a konečných zákazníkov prevádzkujeme diskontnú predajňu so skladom v Leviciach. Ďalej prevádzkujeme vlastný maloobchod vo Zvolene.

ŽELIEZOVCE CENTRÁLA:

    

LEVICE - diskontná predajňa:

     

ZVOLEN:

    

V 2016 sme uvádzali novú, vlastnú značku školských tašiek a školských potrieb na trhu. Dlhoročné skúsenosti, nadobudnuté poznatky, kreativita a túžba po napredovaní vyvrcholili do vzniku vlastne značky, ktorej sme dali meno „Reybag“. 

Chcete sa stať predajcom značky ReyBag? Kontaktujte nás!

Vlastná stránka značky: www.reybag.sk 

 

 

 

V roku 2013 sme získali prestížny certifikát dôveryhodnosti. Naša firma prešla nezávislým hodnotením firiem nadnárodnej skupiny Bisnode, ktorá patrí medzi vedúcich európskych poskytovateľov obchodných informácií. Získaný certifikát A radí našu spoločnosť medzi stabilné, seriózne a spoľahlivé firmy, ktoré si plnia všetky záväzky a povinnosti voči obchodným partnerom i štátu. Je potvrdením pevnej pozície našej firmy na trhu, jej dôveryhodnosti, stability a serióznosti. Toto ocenenie nás zaraďuje medzi spoločnosti, s ktorými je bezpečné obchodovať a zároveň potvrdzuje, že si plníme všetky svoje záväzky aj v tvrdom konkurenčnom prostredí.

Uzatvorené zmluvy:

-Kamerový systém

-Regálový systém

 

Získanie certifikátu je pre nás zároveň záväzkom si túto pozíciu nielen udržať, ale stále sa zlepšovať a napredovať. 

 

prezentácia VO

prezentácia MO